Proje Taşımacılığı

Özel ihtisas ve araç gerektiren proje taşımacılığı bizim işimiz. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz projeler, bundan sonra gerçekleştirebileceğimiz proje taşımalarına ışık tutacaktır. Konusunda deneyimli personelimiz ister bir fabrikanın, ister binlerce konutun ihtiyacı olacak malzemenin sevk ve taşınmasını noksansız gerçekleştirebilecek bilgi ve tecrübeye sahip olarak talep edilmesi halinde hep sizin yanınızda olacaktır. Kazanılmış tecrübemizi paylaşmak istiyorsanız biz hep sizinle olacağız.

Parsiyel Taşımacılığı

Özel bilgi birikimi ve iyi organizasyon gerektiren parsiyel taşımacılıkta oluşturduğumuz yurt içi ve yurt dışı acenta ağımızla olabilecek her türlü parsiyel taşıma talebinizi sizin için yaratacağımız alternatiflerle kabul edilebilir süre içerisinde gerçekleştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Gümrükleme

İster yurt içinde ister yurt dışında olabilecek her türlü ticari eşyanızın gümrük işlemlerini sizin adınıza takip ediyor ve sonuçlandırıyoruz.

Depolama

İster ithalat ister ihracat mallarınızı arzu ettiğiniz süre içerisinde en düşük maliyetlerle sizin adınıza muhafaza altına alıyor ve sevk aşamasına kadar koruyoruz. Arzu edilmesi halinde bu mallarınızın bir bölümünü veya tamamını yine sizin tarafınızdan belirlenen adreslere en kısa zamanda sevk ediyoruz.

Komple Taşımacılık

Boyutları ve miktarı ne olursa olsun, faaliyet gösterdiğimiz ülkelere ve ülkelerden sevk edilmeye hazır her türlü ticari eşyanızı; taşıma teyidinizi aldıktan sonra belirleyeceğiniz adrese en kısa zamanda taşımayı taahhüt ediyoruz.